Meteen naar de inhoud

Wedstrijdkalender

Hieronder vindt u de actuele wedstrijdkalender en de uitslagen.

Wil je specifiek de uitslagen zien van alleen Hera’11 of van een bepaalde zwemmer, ga dan naar SwimTimesJe moet hier wel een (gratis) account voor hebben.

Op een mobiel of tablet is kalender het beste te bekijken als u het apparaat horizontaal houdt.

Datum Wedstrijd Leeftijdscategorieën Plaats Aanwezig Aanvang Uitslagen
September 2022
10 sep 2022 8-kamp – deel 1 minioren-junioren-jeugd-senioren Genemuiden 16:45 17:15 Klik hier
Oktober 2022
1 okt 2022 Zwemcompetitie – deel 1 minioren-junioren-jeugd-senioren Deventer 16:45 17:15 Klik hier
8 okt 2022 Regiocircuit/JJS – deel 1 junioren-jeugd-senioren Raalte 13:30 14:00 Klik hier
November 2022
12 nov 2022 8-kamp – deel 2 minioren-junioren-jeugd-senioren Urk 16:30 17:00 Klik hier
19 nov 2022 Zwemcompetitie – deel 2 minioren-junioren-jeugd-senioren Genemuiden 16:45 17:15 Klik hier
26 nov 2022 8-kamp – deel 3 minioren-junioren-jeugd-senioren Emmeloord 15:30 16:00 Klik hier
December 2022
10 dec 2022 Regiocircuit/JJS – deel 2 junioren-jeugd-senioren Genemuiden 16:45 17:15 Klik hier
17 dec 2022 8-kamp – deel 4 minioren-junioren-jeugd-senioren Steenwijk 17:00 17:30 Klik hier
Januari 2023
14 jan 2023 Regiocircuit/JJS – deel 3 junioren-jeugd-senioren Steenwijk 17:00 17:30 Klik hier
21 jan 2023 Overijsselse A-Sprintkampioenschappen junioren-jeugd-senioren Zwolle 12:30 13:15 Klik hier
22 jan 2023 Overijsselse A-Sprintkampioenschappen junioren-jeugd-senioren Zwolle 12:30 13:15 Klik hier
28 jan 2023 Zwemcompetitie – deel 3 minioren-junioren-jeugd-senioren Steenwijk 16:45 17:30 Klik hier
Februari 2023
4 feb 2023 Overijsselse B-Sprintkampioenschappen junioren-jeugd-senioren Nijverdal 11:45 12:30 Klik hier
5 feb 2023 Overijsselse B-Sprintkampioenschappen junioren-jeugd-senioren Nijverdal 11:45 12:30 Klik hier
11 feb 2023 8-kamp – deel 5 minioren-junioren-jeugd-senioren Kampen 16:00 16:30 Klik hier
19 feb 2023 Limietwedstrijd deel 2 (LB) junioren-jeugd-senioren Amersfoort 13:30 14:15 Klik hier
Maart 2023
11 mrt 2023 8-kamp – deel 6 minioren-junioren-jeugd-senioren Genemuiden 16:45 17:15 Klik hier
18 mrt 2023 Regiocircuit/JJS – deel 4 junioren-jeugd-senioren Nijverdal 12:00 12:30 Klik hier
April 2023
1 apr 2023 8-kamp – deel 7 minioren-junioren-jeugd-senioren Raalte 13:15 13:45 Klik hier
15 apr 2023 Limietwedstrijd deel 4 (LB) junioren-jeugd-senioren Hengelo 12:45 13:30 Klik hier
22 apr 2022 Zwemcompetitie – deel 4 minioren-junioren-jeugd-senioren Genemuiden 16:45 17:15 Klik hier
Mei 2023
13 mei 2023 Overijsselse A-kampioenschappen lange baan junioren-jeugd-senioren Hengelo 12:15 13:00 Klik hier
14 mei 2023 Overijsselse A-kampioenschappen lange baan junioren-jeugd-senioren Hengelo 12:15 13:00 Klik hier
20 mei 2023 Overijsselse A-kampioenschappen lange baan junioren-jeugd-senioren Hengelo 12:15 13:00 Klik hier
21 mei 2023 Overijsselse A-kampioenschappen lange baan junioren-jeugd-senioren Hengelo 12:15 13:00 Klik hier
26 mei 2023 Pfingsschwimmfest Nordhorn junioren-jeugd-senioren Nordhorn (D)
27 mei 2023 Pfingsschwimmfest Nordhorn junioren-jeugd-senioren Nordhorn (D)
28 mei 2023 Pfingsschwimmfest Nordhorn junioren-jeugd-senioren Nordhorn (D)
Juni 2023
10 jun 2023 8-kamp – deel 8 minioren-junioren-jeugd-senioren De Wijk 9:00 9:30 Klik hier
17 jun 2023 Overijsselse B-kampioenschappen lange baan junioren-jeugd-senioren Hengelo volgt volgt Klik hier
18 jun 2023 Overijsselse B-kampioenschappen lange baan junioren-jeugd-senioren Hengelo volgt volgt Klik hier
Juli 2023
8 jul 2023 CLUBWESTRIJD HERA’11 Alle Hera’11 leden Raalte 13:30 14:00